Konica Minolta bizhub C654e

Konica Minolta bizhub C654e
Poleasingowa
GWARANCJA 36
kolor
65 A4/min
format A3

Bizhub C654e: Prędkość kopiowania/drukowania to 65 str./min, a skanowania osiąga nawet 180 str./min. Wspiera format A6-SRA3 i druk banerów do 1,2 m. Posiada dwie kasety papieru na 500 arkuszy każda, podajnik boczny na 150 arkuszy oraz moduł druku dwustronnego i automatyczny podajnik oryginałów dwustronnych.

Podobne urządzenia:

Mimo staranności w prezentowaniu opisów i danych technicznych (pozyskanych ze stron producentów), nie możemy zagwarantować całkowitej ich dokładności. Błędy w opisach nie stanowią podstawy do roszczeń. Ponadto, należy pamiętać, że zdjęcia mogą zawierać opcje dodatkowe. W przypadku wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z nami przed podjęciem decyzji zakupowej.

Blisko Ciebie: Jesteśmy tutaj, aby zapewnić serwis sprzętu w Twojej okolicy

Taki właśnie sprzęt serwisujemy w okolicach Bielska-Białej , Żywca, Tychów, Pszczyny, Wadowic, Kęt, Cieszyna, Skoczówa oraz Oświęcima. Nasz lokalny zespół specjalistów jest gotowy zapewnić profesjonalny serwis dla Twojego sprzętu, bez względu na jego markę czy model. Działamy lokalnie, aby zapewnić szybką reakcję na Twoje potrzeby i kompleksową opiekę nad Twoimi urządzeniami

Masz Wątpliwości? Skontaktuj Się z Nami!

Znalezienie idealnej kserokopiarki lub urządzenia wielofunkcyjnego może być wyzwaniem, ale nie musisz się z tym mierzyć sam/a. Nasz doświadczony zespół ekspertów jest gotowy, by pomóc Ci wybrać idealne rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojego biura.

Czy potrzebujesz szybkich i profesjonalnych wydruków, kolorze czy też zależy Ci na niskich kosztach eksploatacyjnych? Niezależnie od Twoich preferencji, nasza pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najlepsze urządzenie, które zaspokoi Twoje potrzeby biznesowe.

Naszym celem jest zapewnienie Ci nie tylko sprzętu, ale także kompleksowego wsparcia. Skontaktuj się już dziś, aby rozpocząć rozmowę i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy!

MASZ PYTANIA W SPRAWIE doboru kserokopiarki? ZADZWOŃ!

33 816 06 11

wew. 1

33 816 59 19

wew.1

693 94 10 03

.

Napisz do nas

Jak się z Tobą skontaktować?