Strona główna  >> Aktualności >>

Sprzęt poleasingowy z pełną gwarancją
Konica Minolta bizhub C368

Sprzęt poleasingowy z pełną gwarancją

Czy wiesz, że kserokopiarki poleasingowe oferują wysoką jakość w niskiej cenie? Te urządzenia, objęte pełną gwarancją na 36 miesięcy, to świetna opcja dla firm, które szukają oszczędności bez kompromisów. Dowiedz się więcej o zaletach kserokopiarek poleasingowych!

Korzyści zakupu kserokopiarek poleasingowych

Kserokopiarki poleasingowe stanowią atrakcyjną opcję dla firm, które pragną wyposażyć się w nowoczesne urządzenia biurowe przy minimalnych kosztach. W artykule przedstawimy główne korzyści płynące z zakupu kserokopiarek poleasingowych oraz dlaczego warto rozważyć tę opcję.

1. Wysoka jakość za atrakcyjną cenę

Kupno kserokopiarki poleasingowej umożliwia dostęp do wysokiej klasy urządzeń za ułamek ceny nowego odpowiednika. Urządzenia poleasingowe są często znacznie tańsze niż nowe, co pozwala firmom zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy, jednocześnie nie rezygnując z jakości.

2. Długa gwarancja i wsparcie techniczne

Firma Duplex oferuje równie długą gwarancję na kserokopiarki poleasingowe, co na nowe urządzenia. Dodatkowo, zapewniają pełne wsparcie techniczne, włączając w to instalację, konserwację oraz wgrywanie aktualizacji oprogramowania. Dzięki temu klient może być pewny, że zakupione urządzenie będzie działać bezawaryjnie przez długi czas.

3. Stałe dostępność części zamiennych

Mimo że urządzenia są używane, firma Duplex zapewnia dostępność części zamiennych przez długi okres czasu (minimum 5 lat). Kupujący mogą być pewni, że w razie potrzeby będą mogli szybko i łatwo naprawić swoje urządzenie, bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę części.

Kupno kserokopiarki poleasingowej to więc doskonała okazja dla firm, które pragną zoptymalizować swoje koszty zakupu sprzętu biurowego, nie rezygnując przy tym z jakości i niezawodności działania. Długotrwała gwarancja, wsparcie techniczne i stała dostępność części zamiennych zapewniają pełną satysfakcję i spokój klientom, którzy postanowią skorzystać z tej opcji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi artykułami! Jeśli treść tego artykułu wzbudziła Twoje zainteresowanie lub masz pytania, prosimy o kontakt. Jesteśmy tu, aby pomóc i rozwijać naszą społeczność.

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ!

Napisz do nas

Jak się z Tobą skontaktować?