Strona główna  >> Aktualności >>

Nietypowe godziny otwarcia firmy duplex
Duplex - kalendarz kiedy zamknięte

Nietypowe godziny otwarcia firmy duplex

Chcesz wiedzieć, kiedy jesteśmy otwarci? Nasz codzienny harmonogram wygląda następująco: sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, a nasz serwis działa od 8:00 - 16:00. Jednak w najbliższym czasie, nasze godziny otwarcia ulegną zmianie. Sprawdź szczegóły !!!

Drodzy Klienci,

Na co dzień nasz sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00, a nasz serwis działa od 8:00 – 16:00. Jednak w najbliższym czasie nasze godziny otwarcia będą nieco zmienione:

Data Dzień tygodnia Godziny otwarcia Uwagi
30.05
czwartek
nieczynne
Boże Ciało
31.05
piątek
nieczynne
15.08
czwartek
nieczynne
Wniebowzięcie NMP
16.08
piątek
nieczynne

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Prosimy o sprawdzanie naszych aktualnych godzin otwarcia na bieżąco. Artykuł ten będzie aktualizowany.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 33 816 06 11 lub poprzez nasz formularz kontaktowy.

Jeśli w dni nietypowe, kiedy jesteśmy zamknięci, pilnie potrzebujesz naszej pomocy, często (choć nie zawsze) można nas złapać pod numerem 693 94 10 03.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia!

Załoga Duplex’u

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi artykułami! Jeśli treść tego artykułu wzbudziła Twoje zainteresowanie lub masz pytania, prosimy o kontakt. Jesteśmy tu, aby pomóc i rozwijać naszą społeczność.

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ!

Napisz do nas

Jak się z Tobą skontaktować?