Aktualności

Wyróżnione

Niszczarka hybrydowa
Aktualności

Naprawy niszczarek: Usługi w Bielsku

Nasze wieloletnie doświadczenie w naprawach niszczarek to gwarancja solidności. Od lat świadczymy profesjonalne usługi w dziedzinie naprawy niszczarek w Bielsku i okolicy. Oddaj swoje urządzenia w ręce ekspertów i ciesz się ich sprawnością.

Czytaj więcej »
Konica Minolta bizhub C368
Aktualności

Sprzęt poleasingowy z pełną gwarancją

Czy wiesz, że kserokopiarki poleasingowe oferują wysoką jakość w niskiej cenie? Te urządzenia, objęte pełną gwarancją na 36 miesięcy, to świetna opcja dla firm, które szukają oszczędności bez kompromisów. Dowiedz się więcej o zaletach kserokopiarek poleasingowych!

Czytaj więcej »
szczęśliwy pracownik
Aktualności

Warto dzierżawić

Wynajem kserokopiarek i drukarek to nie tylko niski comiesięczny koszt utrzymania urządzenia, ale także recepta na tzw. święty spokój. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji serwisu, firma może cieszyć się ciągłą wydajnością biurową, bez obaw o awarie sprzętu. Co więcej, możliwość wymiany urządzenia na aktualny model po upływie najmu zapewnia, że biuro zawsze będzie korzystało z najnowszych osiągnięć technologicznych

Czytaj więcej »
Niszcz dokumenty - chroń dane
Aktualności

Niszczarka to konieczność

Wyrzucanie dokumentów bez odpowiedniego zabezpieczenia może prowadzić do katastrofalnych konsekwencji. Co się stanie, gdy Twoje dane osobowe trafią w niepowołane ręce? Przeczytaj, dlaczego niszczenie dokumentów staje się kluczową praktyką w dobie RODO i jak możesz chronić swoją prywatność przed zagrożeniami kradzieży tożsamości. Wkraczaj w świat bezpieczeństwa danych osobowych z nami.

Czytaj więcej »

Pozostałe ( ale nie mniej ważne )

Duplex - kalendarz kiedy zamknięte
Aktualności

Nietypowe godziny otwarcia firmy duplex

Chcesz wiedzieć, kiedy jesteśmy otwarci? Nasz codzienny harmonogram wygląda następująco: sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00, a nasz serwis działa od 8:00 – 16:00. Jednak w najbliższym czasie, nasze godziny otwarcia ulegną zmianie. Sprawdź szczegóły !!!

Czytaj więcej »
Wypalanie pieczątki z gumy laserem
Aktualności

pieczątki: jak palimy gumę

Wyjaśniamy tajniki technologii: jak laser precyzyjnie wytwarza pieczątki z gumy. Poznaj z nami zasadę działania plotera laserowego CO2 i jego kluczową rolę w procesie tworzenia trwałych i wyraźnych pieczątek.

Czytaj więcej »
Jak działa OCR
Aktualności

OCR – zamień skan na worda

Odkryj potęgę technologii OCR – rewolucję w cyfrowej obróbce dokumentów. Dowiedz się, jak szybko przekształca zeskanowane papiery w edytowalne formaty, zmieniając sposób zarządzania danymi i dostępności do nich.

Czytaj więcej »
Bindowanie drutowe
Aktualności

Bindowanie drutowe

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem naszą najnowszą usługą – oprawami drutowymi! W naszym najnowszym artykule szczegółowo omawiamy różne techniki bindowania, które wykonujemy, aby sprostać Państwa potrzebom. Od opraw kanałowych po grzebieniowe, nasza oferta zapewnia wszechstronne rozwiązania dla każdego klienta.

Czytaj więcej »