Dwudziestolecie firmy Duplex
Obchodzimy urodziny - świętuj z nami. 

Rok 2010 jest szczególnym rokiem w historii firmy Duplex – obchodzimy 20-lecie jej powstania. Kiedy w 1990 roku zakładaliśmy naszą firmę Polska przechodziła transformacje polityczną, dopiero co zlikwidowano cenzurę oraz restrykcyjne prawo dotyczące kopiowania. W tamtych czasach urządzenia kopiujące w Bielsku-Białej można było policzyć na palcach jednej ręki.W ciągu 20 lat firma Duplex przyczyniła się do rozpropagowiania i wprowadzenia nowych technologi, które ułatwiły i usprawniły pracę firm z południowej Polski.

Od pierwszych dni swojej działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem tysięcy urządzeń-od drukarek, niszczarek, przez centrlale telefoniczne, rzutniki po wysokowydajne systemy kopiujące.
Już od wielu lat jesteśmy certyfikowanym ZŁOTYM PARTNEREM koncernu Konica Minolta, a nasze działania opieramy wyłącznie na uznanych markach takich jak Canon, Develop, Panasonic, Brother oraz Konica Minolta.

W pierwszej siedzibie firmy znajdującej się przy ulicy Nadbrzeżnej 12 początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą kopiarek i materiałów eksploatacyjnych, jednakże już kilka lat później, bo w 1994 roku zrealizowaliśmy pierwszy etap budowy oddając do eksploatacji nowy pawilon handlowy wraz z zapleczem serwisowo-magazynowym o powierzchni 300m2 . Jednocześnie do materiałów eksploatacyjnych do w/w sprzetu dołączyliśmy sprzedaż materiałów biurowych oraz rozpoczeliśmy świadczenia usług małej poligrafii. Spowodowało to, że nasz punkt sprzedaży odwiedza kilkadziesiąt osób dziennie.

Pracownicy
Zatrudniamy trzech techników, którzy obsługują kilkaset stałych klientów na terenie województwa Ślaskiego. Nieustannie podnoszą oni swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach technicznych , są wyposażeni w profesjonalny sprzęt oraz w firmowy środek transportu.
W pionie sprzedaży pracuje pięć wyszkolonych osób, które sprzedają nasze usugi w siedzibie firmy, a także na indywidualnych spotkaniach oraz drogą elektroniczno-telefoniczną.

Usługi małej poligrafii
Usługi poligraficzne wykonujemy na wysokowydajnych kopiarkach Minolta.
Posiadamy dwie kopiarki wielkoformatowe firmy OCE, w tym nowoczesną kopiarkę cyfrową TDS 400. Wykonujemy także kopie kolorowe do formatu A3.
Oferujemy uslugi z dziedziny bindowania, termobindowania, laminowania oraz składania dokumentów.

Nasz sukces byłyby niemożliwy bez Państwa wsparcia. Nie przetrwalibyśmy tych 20-lat bez naszych wspaniałych klientów.
Dziękujemy za zaufanie którym nas Państwo obdarzają, wybierając produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Państwa zadowolenie i satysfakcja jest potwierdzeniem sensu naszej pracy. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, wykorzystujemy nowoczesne technologie i najwyższej klasy sprzęt – wszystko to , aby spełnić Państwa oczekiwania.
Dziękujemy za wiarę w firmę Duplex, za wszystkie słowa wsparcia , sympatii i zadowolenia, które codziennie od Państwa otrzymujemy.

INFORMACJE

ul. Karpacka 36,
43-300 Bielsko-Biała

infolinia: 801 000 169
tel: 33 816 06 11
tel: 33 816 59 19
tel: 33 818 89 44

fax: 33 486 90 04

godziny otwarcia: 
pn-pt 9-17
godziny pracy 
serwisu: 
pn-pt 8-17Covid-19 info:
Sklep/punkt ksero:
otwarty
Serwis:
otwarty
Więcej informacjiUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem