Serwis to podstawa
Zaadoptuj KOT-a


Duplex oferuje szeroki zakres usług serwisowych i oprogramowania. 

Oferta usług jest elastycznie dopasowana do potrzeb klienta, do jego siedziby zostaje oddelegowany technik odpowiedzialny za wszelkie kwestie związane z serwisowaniem urządzeń. W pakiecie z zakupionymi urządzeniami oferujemy także sesję szkoleniową podczas której pracownicy klienta mogą poznać wszystkie najważniejsze funkcje oraz sposób obsługi naszych produktów.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w realizacji usług techniczno-serwisowych a oferowany przez na system pozwala zagwarantować klientom pewność użytkowania jej urządzeń drukujących.

 Kupno urządzeń  drukujących to początek wydatków, zakup materiałów eksploatacyjnych, konserwacja, serwis, ewentualne naprawy i wsparcie stanowią nawet do 85% całkowitych kosztów użytkowania sprzętu. Z tego powodu klienci od lat decydują się na kompleksowe rozwiązanie jakim jest Kontrakt Obsługi Technicznej (KOT).

Dzięki temu mają jasno określone koszty więc mogą precyzyjnie oszacować miesięczne i roczne budżety. Opieka serwisowa obejmuje wszystkie koszty zużywanych materiałów  oraz świadczonych usług wliczając w to koszt tonera, materiałów eksploatacyjnych takich jak, bębny czy pasy transferowe, wszystkich wymienianych części jak również koszty robocizny, dojazdu technika instalacji oraz szkoleń pracowników firmy.

Doświadczenie Naszej Firmy pokazuje że po wdrożeniu usługi KOT klienci są w stanie zredukować ponoszone koszty o 10-30%.

 

INFORMACJE

ul. Karpacka 36,
43-300 Bielsko-Biała

infolinia: 801 000 169
tel: 33 816 06 11
tel: 33 816 59 19
tel: 33 818 89 44

fax: 33 486 90 04

godziny otwarcia: 
pn-pt 9-17
godziny pracy 
serwisu: 
pn-pt 8-17Covid-19 info:
Sklep/punkt ksero:
otwarty
Serwis:
otwarty
Więcej informacjiUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem